ممبر رایگان تلگرام
نام برنامه : ممبر رایگان تلگرام
دسته بندی :

خلاصه عناوین

ممبر رایگان تلگرام در این روزهایی که برای افزایش ممبر باید هزینه کنید تبدیل به یکی از جمله‌های شده است که هر مدیر تلگرامی را ب سمت خود جذب می کند. این موضوع به قدری اهمیت دارد که برای دریافت چند عضو رایگان افراد حاضر به صرف زمان‌های طولانی عستند. در این روش جدید شما می توانید بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ممبر رایگان دریافت کنید و به طور کلی حدود ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد.

ویدیو آموزشی دریافت ممبر رایگان تلگرام :

لینک مطالب مورد نیاز برای ارسال کامنت (حتما باید انگلیسی باشه) که در ویدیو گفته شده است :

نکات مهم در دریافت ممبر رایگان تلگرام

ممبرهای رایگان بر اساس کامنت‌های شما به کانال اضافه می شود و هر میزان که کانت‌های بیشتری قرار دهید میزان ممبر بالاتری دریافت خواهید کرد و نکته مهم دیگر این است که کیفیت کامنت‌های شما بسیار مهم است و باید بالای ۷ لغت باشد که هر میزان تعداد لغت‌ها بیشتر باشد ممبر بیشتری دریافت می کنید.

نمودار دریافت ممبر رایگان با توجه به کیفیت کامنت

پرسش‌های مهم :

ممبر رایگان صحت دارد؟
بله ممبر رایگان کاملا صحت دارد و میتوانید با صرف چند دقیق وقت و کامنتگذاری در سایت ای معرفی شده، ممبر رایگا دریافت کنید. در این روش هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و برای تمامی کانالهایی که مشکل قانونی نداشته باشند ممبر رایگان ادد میشود.

کامنتها باید چه ویژگیهایی داشته باشند؟
کامنت ها باید حداقل ۳ کامنت و دارای حداقل ۱۰ لت باشند. دقت کنید که باید کامنتها مرتبط باشند و از لغات بیربط و تکراری تشکیل نشده باشند. نکته ی دیگر این است که کامنتها باید فاقد لینک باشند تا تایید شوند.

حداکثر ممبر رایگان چه تعداد است؟
در صورت قرار دادن کامنت برای ۱۰ پست با ویژگی های پر محتوی و ذکر شده یتوانید ۱۰۰۰ ممبر رایگان دریافت کنید.

جعبه ی دانلود

برنامه های اندروید پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید